شادسیر پارس

این دهکده ییلاقی با آب و هوایی فوق العاده دلپذیر و منظره ای نفس گیر به دور از شلوغی و هیاهو شهر در دشتی وسیع در کنار جنگل های وسیع هیرکانی و کوه های البرز احاطه شده است.

دهکده جهان نما همچنین آثار تاریخی را در بر دارد که شامل:جاده شاه عباسی ، ابراهیم و چهار کوه ، گورستان قدیمی کمرسرک و جلینگ بلینگ ، امامزاده روشن آباد ،پارک جنگلی امام رضاو… و به علت قرار گرفتن در منطقه ای کوهستانی شامل چشمه های طبیعی همچون: سرخ چشمه ،نخود چشمه، سوته ، چهارسرا در این ناحیه وجود دارند.

برای رفتن به جهان نما بهترین مسیر ماشین رو از رادکان می گذرد ، همچنین در طی مسیر می توانید از برج تاریخی رادکان نیز دیدن فرمایید.

برای رفتن به این منطقه خودرو مناسب و تجهیزات و لوازم جانبی اولیه را فراموش نکنید ، بهتر است سفر به جهان نما با خودرو های دو دیفرانسیل و شاسی بلند صورت گیرد و سعی کنید روز سفر شما بارانی نباشد چرا که امکان گیر کردن در جاده گلی زیاد است .

درازنو در واقع آخرین روستایی در این منطقه هست که شما می توانید از نانوایی و مغازه هایش برای تهیه لوازم مورد نیاز غذایی استفاده کنید.

 

به یاد داشته باشید در دهکده جهان نما شما در قلب طبیعت هستید بنابراین خبری از برق ،آنتن موبایل ، تلفن ، آب لوله کشی ، و نه حتی سرویس بهداشتی نیست !

 

پس از رسیدن به روستای درازنو مواد غذایی خود را تهیه کنید تماس های تلفنی خود را بگیرید و حتما زیر انداز ،کیسه خواب ، چادر ضد آب ، لباس مناسب (گرم و اسپرت) ، چراغ قوه و بطری آب به همراه داشته باشید.

 

سفر به این منطقه متفاوت و بسیار به یاد ماندنی خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با تور های دهکده جهان نما گردشگری شاد با ما تماس بگیرید.