از فرودگاه گرگان پرواز به چندین شهر متفاوت در داخل کشور صورت می پذیرد که در طی هفته بعضی از روز های آن را شامل می شود اما برخی از پرواز ها مانند پرواز تهران به گرگان در تمام طول هفته انجام می شود.

پرواز های داخلی با مبدا گرگان شامل شهر هایی مانند:
پرواز گرگان به کیش ( که فعلا به صورت دو روز در طی هفته در روز های سه شنبه و جمعه که معمولا با ایرلاین هایی مانند: هواپیمایی زاگرس و قشم ایر انجام می شود.
پرواز گرگان به زاهدان (که برنامه پروازی آن فعلا در طی هفته در روز های سه شنبه و پنجشنبه که با پرواز هایی مانند : آسمان و ایران ایر و…انجام می شود.
پرواز گرگان به تهران که برنامه پروازی آن در طول هفته همه روزه از گرگان انجام می شود.
پرواز گرگان به مشهد ( این پرواز برنامه پروازی در تمام طول هفته به جز روز های دوشنبه را دارا می باشد که تقریبا تمامی ایرلاین ها را شامل می شود.)
پرواز مستقیم از گرگان به بغداد به تازگی (اول دیماه )به خطوط پروازی گرگان اضافه شده است که فعلا فقط در روز های دوشنبه صورت می پذیرد که اکثرا با هواپیمایی زاگرس انجام می شود که به گزارش خبر گزاری تسنیم ظرفیت حمل ونقل هوایی مشتاقان زیارت عتبات عالیات در استان گلستان به 340 نفر در هفته رسید است.
چه موقع بلیط چارتر گرگان به بغداد ارزان تر می شود؟

در واقع در بلیط‌ های چارتری میزان عرضه و تقاضا تعیین کننده قیمت بلیط هواپیما می باشد. مثلا در زمان های خاص که درخواست سفر به بغداد زیاد می شود قیمت بلیط بالا میرود. پس با یک برنامه درست می شود بلیط چارتری با قیمت های پایین خریداری کرد. مثلا چند روز قبل از ایام تعطیل مثلا ایام عید تقاضا سفر به کیش زیاد می شود در نتیجه قیمت پرواز گرگان به کیش بسیار بالا می رود. اما در اواخر عید تقاضا تا حدی پایین می آید که می توان بلیط با قیمت های نصف قیمت اقبل خریداری نمود. یا مثلا در زمان هایی مثل ایام شهادت امام رضا تقاضا سفر به مشهد به شدت بالا می رود اما پس از آن با پایین آمدن در خواست بلیط قیمت به شدت افت می‌کند.