انواع هتل ها بر حسب ستاره آن ها

هتل های 2 ستاره : داشتن ستاره کم در بعضی هتل ها به این معنی نیست که همه ی آن ها را به یک چشم ببینیم ، بعضی از هتل های 2 ستاره با وجود هزینه کمی که از مسافر می گیرند ولی کاملا تمیز و حتی گاهی دارای امکانات بسیار خوبی هستند و در منطقه بسیار خوبی قرار گرفته اند که باعث  می شود مسافر از سفر خود لذت ببرد.

در کل تمیزی و راحتی و دکوراسیون منظم  و هماهنگ از الزامات یک هتل می باشد.

“سایت گردشگری شاد” بعضی از این هتل ها  که دارای این امکانات می باشد را نام می برد البته همه هتل های دو ستاره تمامی امکانات ذکر شده را دارا نیستند:

خانه داری بسیار خوب ، مبلمان با کیفیت ، استخر شنا ، تلویزیون های رنگی با کیفیت ، خدمات رسانی به اتاق های هتل ، ورودی هتل با ظریفیت مناسب ، سرویس حمام خوب و استاندارد ، تخت هایی با اندازه های متوسط و بزرگ ، حوله و صابون و وسایل شوینده با کیفیت بالا ، امکانات تفریحی ، داشتن تاکسی های شبانه روزی برای یک هتل ، داراری رستوران  و کافی شاپ های شیک ، قفسه های کافی ، پرسنل آموزش دیده و لاندری و روم سرویس و …

هتل های 3 ستاره : در هتل های سه ستاره تمامی خدمات به طور کامل ارائه داده می شود و همچنین کادری مدیر دارند تا کاملا بی نقص اداره شود ، که به طور شایسته مدیریت می شود ، معمولا این هتل ها  دارای چشم اندازی زیبا و رویایی می باشند که امکانات بسیاری دارند.

“گردشگری شاد” به عنوان مثال “جزیره کیش” را معرفی می شود که بیشتر هتل های آن دارای چشم انداز های دیدنی و زیبایی دارند.

 

بعضی از این هتل ها امکانات ذکر شده را دارا هستند :

نظافت و خانه داری و نگهداری عالی ،  طراحی جذاب ، فضای پذیرش فعال 24 ساعته ، اتاق های بزرگ و راحت ، بدون سر و صدا با نور کافی  با دکوراسیون جذاب و گاهی نقاشی روی دیوار، مبلمان با کیفیت بالا ، سیستم مرکزی تهویه هوا و سیستم حرارتی ، اتاق های با کیفیت بالا و دارای تشک های عالی ، ترموستات کنترل درجه دما ، سرویس حمام زیبا که بعضی از آنها دارای وسایل آرایشی ، صابون وحوله با کیفیت عالی است ، محدوده زمانی گسترده جهت سرویس دهی به اتاق ها ، وجود دو دستگاه تلفن در اتاق یکی کنار تخت و دیگری در حمام یا روی میز ، استخر شنا در محوطه ساختمان یا نزدیک آن ، خدمات بیدار کردن ، وجود بیش از یک رستوران با غذای عالی ، امکانات تفریحی برای میهمان از قبیل سونا ، گلف و . . . ارایه خدمات از قبیل اتاق ملاقات ، پارک اتومبیل توسط مستخدم .

برای ادامه مطلب درباره هتل ها ونوع ستاره آن ها “سایت گردشگری شاد” را دنبال کنید…