جزیره کیش به خاطر اماکن متعدد تفریحی ، اماکن رفاهی مانند هتل های مختلف و مراکز خرید،هچنین جاذبه های گردشگری متعدد و زیبا یکی از بهترین مقصد های گردشگری داخلی برای گذراندن اوقات فراغت و تعطیلات به شمار می رود. این جزیره سالانه بالغ بر بیش از 1 میلیون گردشگر داخلی و خارجی را پذیرا می باشد و جزو مقصد های خوبی برای سفر ها و تعطیلات کوتاه مدت است.به دلیل سفر های زیاد مسافران و گردشگران به کیش آژانس گردشگری شاد به معرفی بهترین زمان ها برای سفر به این منطقه پرداخته است.

کیش به دلیل آب و هوای خشک و گرم و باد های بیابانی که تحت تاثیر آن است زمستان های بسیار کوتاه مدت و با سرمای ملایم اما تابستان های بسیار طولانی و گرم و خشک است.

بارندگی در جزیره ی کیش  اغلب اوقات در فصل زمستان و به صورت زود گذر و رگباری رخ می دهد به همین دلیل جزیره   خشک و بارش سالانه کمی را دارا می باشد.درجه رطوبت هوا در تابستان به بالا ترین نقطه می رسد .

بهترین ماه‌ها برای سفر به جزیره زیبا می تواند شامل اواخر آذر تا اوایل اردیبهشت می‌باشد به دلیل اینکه آب و هوای جزیره دلپذیر و خنک تر می شود و  تور کیش نوروز 97 از بهترین پکیج های آژانس گردشگری شاد می باشد.
این جزیره را در گذشته قیس نیز می نامند.ارزان ترین وقت برای سفر به کیش در فصل تابستان است که می توانید از تمام تفریحات آبی این شهر استفاده نمایید.

تور کیش به صورت کلی در ایام تعطیلات رسمی و آخر هفته ها قیمت بالاتری نسبت به ایام معمول دارند، بنابراین قیمت ها شناور هستند اما در برخی از فصول به دلیل شرایط جوی جزیره قیمت ها مناسب تر خواهند بود و تور ها به طور قابل توجهی off میخورند.

اگر میخواهید سفری ارزان به کیش داشته باشید با آژانس گردشگری شاد همراه باشید.