گردشگری شاد تصمیم دارد اطلاعاتی درباره آژانس های مسافرتی در اختیار شما بگذارد…

آژانس های مسافرتی با پراکندگی زیاد در سطح جهان ، نقش بسیار مهمی را در بازاریابی و فروش  تولیدات صنعت گردشگری بر عهده دارند.

 

در گذشته ای نه چندان دور ، آن ها تقریبا تمام وظیفه ی بازاریابی و فروش را در این صنعت بر دوش می کشیدند.

امروزه با کاربرد فرایند فضای مجازی ،  این ابزار نقش مهمی به عنوان واسطه ی معرفی و بازاریابی اکوتوریسم پیدا کرده است.

 

گردشگران با عکاسی و تصویر برداری در هر لحظه از مکان دیدنی جهان و به اشتراک گذاشتن آن در همان زمان ، بازاریابان فعالی برای کشور های توریست پذیر محسوب می شوند.

هر فرد در فضای مجازی قادر است حجم وسیعی از اطلاعات مربوط به جاذبه های طبیعی و فرهنگی را در اختیار دوستان و افراد هم  سلیقه ی خود قرار دهد.

این فرصتی مغتنم برای ایجاد انگیزه سفر محسوب می شود…

 

آژانس های با به کارگیری شیوه های نوین برای جلب مشارکت گردشگران پیش از سفر در حین و پس از آن توانسته اند در معرفی بهینه ی محصول خود ، یعنی تور، گام های موثری بردارند.

 

ازآنجایی از تور به عنوان محصولی ناملموس در صنعت گردشگری یاد می شود با این شیوه های نوین امکان ملموس شدن بخش هایی از آن پیش از تجربه ی سفر مهیا شده است.

 

آژانس های مسافرتی برای فروش تور های خود از نام های تجاری جذاب که مسافران جذب آن شوند استفاده میکنند هم چنین بروشور های رنگی و کاتالوگ هایی حاوی عکس های حیات وحش و جاهای دیدنی مناطق جذاب و حتی مناطق کشف نشده و اکوسیستم های متنوع ، صفحات جذاب سایت و فیلم و سی دی برای تبلیغات کار خود انجام می دهند.

 

رزو تور ، بلیت هواپیما ، هتل و انجام امور بیمه ی مسافران ، از دیگر خدمات این آژانس ها بوده و ارائه ی همه ی اطلاعات مورد نیاز مسافران تا آغاز سفر بر عهده آنان می باشند.

 

وقتی مسافری به آژانس گردشگری شاد مراجعه می کند تمامی خدمات و امکانات و حتی نکات منفی و مثبت سفر را پرنسل در اختیار مسافر می گذارد تا مسافر با اطلاعات بیشتری سفری راحت و لذت بخشی را تجربه کند و تیم آژانسی گردشگری شاد به دنبال پیشرفت روز افزون می باشد و از سوی دیگر مسافر با دید باز و اطلاعاتی تکمیلی سفر خود را آغار می کند…

هدف اصلی هر آژانس باید در درجه اول رضایت بخش بودن مسافر باشد…

سایت گردشگری شاد را دنبال کنید تا با ادامه ی مطالب به گنجینه شما افزوده شود و با دید باز سفر کنید…